MUDR. Válková Čiklová - sdělení pro pacienty 16.3.2020

Poliklinika Uničov

Upozornění MUDr. Čiklové

Vzhledem k tomu, že došlo ze závažného důvodu - epidemie COVID 19 , k uzavření města Uničov, nejsme schopni se dostavit do ordinace , nebyl nám dovolen vstup do města.

Momentálně nevíme , jak dlouho tato situace bude trvat a kdy budeme schopni začít ordinovat .

Do odvolání se ruší závodní prohlídky, prevence , výpisy , invalidity a další neakutní záležitosti.

Při akutních stavech - bolesti na hrudi, podezření na mozkovou příhodu volejte 155.

Při TT nad 38 st.C , kašli, dýchacích obtížích kontaktujte hygienu- telefonní čísla a důležité informace ohledně COVID 19 najdete na www.mzcr.cz , nově i zřízená linka 1212 720.

Byla zřízena nová DOČASNÁ e-mailová adresa valkovaordinace@seznam.cz na tuto adresu piště požadavky na eRecepty .

16.3.2020 po 10 hodině jsme se teprve dostaly k telefonu , prosím zvažte každý telefonát, linka je úplně přehlcená . Piště emaily , děkujeme .

Budeme se snažit o zpětnou vazbu .

Pondělí až pátek budeme na telefonu a emailu od 8:00-11:00 .

Tato mimořádná situace je pro všechny i nás nová . Prosím používejte selský rozum !!!

Přejeme hodně zdaru .

MUDr. Lenka Čiklová Válková