Upozornění na zákaz vjezdu nákladních automobilů na ul. Sportovní a Na Fibichu

nové dopravní značení

Vážení spoluobčané,

Městský úřad Uničov, odbor dopravy a silničního hospodářství,  vydal dne 11. 8. 2020 veřejnou vyhláškou opatření obecné povahy, kterým stanovil na místních komunikacích ul. Sportovní a ul. Na Fibichu v obci Dlouhá Loučka místní úpravu provozu na pozemních komunikacích a s tím související užití dopravních značek, signálů a zařízení. Ulice byly opatřeny značkou IZ 8a - zóna s dopravním omezením.

V uplynulých dnech obecní úřad obdržel stížnosti od spoluobčanů, že dochází k nedovolenému vjíždění nákladními automobily do zóny s dopravním omezením, a tím k poškozování nového asfaltového povrchu.

Důrazně vyzýváme občany, kteří v této zóně bydlí nebo se zdržují, aby respektovali zákaz vjezdu nákladních automobilů. Porušení tohoto zákazu je přestupkem, za který hrozí pokuta.

Upozorňujeme, že Obec Dlouhá Loučka bude tyto přestupky řešit ve spolupráci s Policií ČR.

Vytvořeno: 17. 9. 2020
Poslední aktualizace: 17. 9. 2020 09:50