Velké poděkování

obecního úřadu Dlouhá Loučka

děkuji všem ženám, které šijí roušky. Díky nim jsme mohli věnovat roušku všem občanům. Poděkování patří nejen těmto ženám, ale také jejich rodinným příslušníkům (manželům, babičkám, dětem), kteří většinou při šití pomáhali. I když už jsme roušku předali každému občanovi, tak spousta žen v šití pokračuje, a to nejen z dodaného materiálu, ale i z vlastních zdrojů. Tyto roušky předávají do Uničova, nemocnic, do domovů pro seniory, ale i k nám na obecní úřad. Ti z vás, kteří by roušku ještě potřebovali nebo jim nebyla dodána, mohou zavolat na OÚ na tel.č. 585 037 054,  po dohodě jim bude rouška předána.

Poděkování za šití patří paní Žochové, Berkové, paní účitelce Plhákové, Pšenicové a Konečné, paní vychovatelce Poláškové, paní Hrabalové, Vitešníkové,, Pírkové, Axmannové, Němcové, také paní Špičkové, Sloupenské, Jurčíčkové, Sýkorové, Denevové, Foukalové, Bendové, Lužové, Králové, děvčatům Nasswettrovým, paní Nešporové, Pávkové, Vaverkové a samozřejmě děvčatům z prodejny Žabáček pod vedením paní Křístkové.

V neposlední řadě děkuji rovněž společnosti STT SERVIS s.r.o. Dlouhá Loučka, panu Ticháčkovi  za 60 ks roušek, které věnoval pro naše seniory.

Poděkování patří také našim kuchařkám ze školní jídelny, které stále vaří obědy nejen pro naše seniory, ale i pro další strávníky a díky manželům Karasovým jsou tyto obědy rozváženy až do domů.

Děkuji také trpělivým prodavačkám a prodavačům, kteří v tak nelehké době zajišťují, aby si naši občané mohli nakoupit potřebné potraviny a základní potřeby.

Vřelé poděkování patří také našim hasičům, kteří zajistili předávání dezinfekce a jsou neustále v pohotovosti pro případnou pomoc.

Jsem rád, že v této těžké a nelehké době držíme při sobě a jsou mezi námi lidé, kteři pomáhají druhým i ze širokého okolí.

Jsem rád, že naši občané dodržují nošení roušek a nezdržují se na veřejném prostranství, chráníme se tak navzájem. SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Ladislav Koláček,starosta

Vytvořeno: 27. 3. 2020