Poděkování občanům za účast při úklidu obce

akce se konala v sobotu 17.4.2021

Letošní ročník úklidu obce byl specifický, ale přesto úspěšný. Nikdy bych nevěřil kolik nepořádku se dá nasbírat za tak krátkou dobu. Velké poděkování všem, kteří se na úklidu podíleli. A nejedná se jen o sobotní akci. Velkou měrou se zapojili např. myslivci, kteří uklízeli pozemky kolem obce, rodiny i jednotlivci uklízející v blízkosti svých domů. Velké poděkování patří všem „klokánkům”. Tato velká rodina se zapojila opravdu ve velkém počtu. Kluci a holky od discgolfu vyčistili nejen park, ale i prostory za parkovou zdí a zahradami. Jestli jsem na někoho zapomněl, tak mi prosím promiňte.

Vy kteří jste v sobotu přišli a které neodradilo ani špatné počasí, jste vlastně takoví hrdinové všedního dne. Lidé, kterým není jedno kde a jak žijí a zároveň jsou ochotni pro svou obec něco udělat, jsou to nejcenější co naše obec má.

Ještě jednou všem moc díky.

Pavel Beneš, místostarosta

Vytvořeno: 19. 4. 2021