Obsah

Úklid naší obce

Typ: ostatní
17. 4. 2021

Vážení spoluobčané,

na sobotu  17 .4. 2021 byl naplánován úklid naší obce. Je to sice trochu pozdě, ale nakonec se ukázalo, že to byl dobrý tah, protože 12. 4. 2021 budou končit nejpřísnější opatření covid. Prosím rozhlédněte se kolem sebe a vytipujte místa, která by si ještě úklid zasloužila. Hodně práce už bylo uděláno, ale přesto ještě někde nepořádek zůstal. Jako příklad uvádím břehy Oslavy od splavu „U Jedničky” směrem dolů. Nebo příkopy kolem lesní školky Atro (bývalé zahradnictví) a nepořádek za parkovou zdí, směrem k polím. Já bych si udělal nějaký seznam a podle toho rozdělil lidi. Také bych uvítal, kdyby jste mohli napsat  - kdo přijde a kde bude čekat. Navrhuji, aby se lidé sešli na horním konci u parku, ve středu obce u úřadu a spodní konec u hasičárny. V Plinkoutě, na Křivé a Valšově Dole bych to nechal na lidech co tam bydlí. Oni už se dohodnou. Tradiční posezení v hospodě udělat nejde. Pokusím se do příštího týdne něco vymyslet. (každý by si třeba donesl špekáček a udělal by se oheň v parku). Musely by se však dodržet hygienická opatření. Myslím, že by to za určitých okolností a s předepsanými rouškami šlo. Přece se mezi sebou na potkání nelíbáme, ne? Pokud vás napadne něco dalšího napište. Pytle zajistím, rukavice si prosím doneste svoje.

 

Pavel Beneš, místostarosta

kontakt: benes@dlouhaloucka.cz


Vytvořeno: 8. 4. 2021
Poslední aktualizace: 8. 4. 2021 12:15
Autor: Správce Webu