Obec Dlouhá Loučka
Dlouhá Loučka

Charita Uničov nabízí - DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI

V případě zájmu se obracejte na Mgr. Danu Vyhlídalovou, tel. 733 755 927.

Domácí zdravotní péče v Uničově a okolí

Charita v Uničově nabízí obyvatelům města a okolí různé služby. Jednou z nich je domácí zdravotní péče a domácí hospicová péče. Nabízíme kvalifikovanou zdravotní péči od jednodušších výkonů, jako jsou odběry krve, aplikace inzulínu a jiných léků, převazy ran, kontrola fyziologických funkcí, dále pak specializované výkony jako je aplikace parenterální výživy do centrálního žilního řečiště, výměna permanentního močového katetru u mužů, či péče o pacienty s umělou plicní ventilací. Služba je určena lidem všech věkových kategorií, osobám s omezenou pohyblivostí, případně lidem, jejichž zdravotní stav neumožňuje návštěvu lékaře v ordinaci. Služba je poskytována denně, včetně víkendů.

Výkony jsou plně hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Péče je poskytována na základě doporučení praktického lékaře nebo ošetřujícího lékaře při propuštění z nemocničního zařízení. Domácí péči provádí všeobecné sestry s dlouholetou praxí, bohatými zkušenostmi a vstřícným přístupem.

Mgr. Dana Vyhlídalová, vrchní sestra Domácí zdravotní péče a domácí hospicové péče, tel: 733 755 927

Datum vložení: 26. 3. 2024 13:18
Datum poslední aktualizace: 26. 3. 2024 13:27